Bahsine Hafta Sonu Slot %25 Yatırım + %15 Kayıp Bonusu

Bahsine Hafta Sonu Slot %25 Yatırım + %15 Kayıp Bonusu

Bahsine Hafta Sonu Slot %25 Yatırım + %15 Kayıp BonusuSlotlu Hafta Sonları   %25 Çevrimsiz Bonus + %15 Discount

1- Cuma 23:59′ dan Pazar 00:00′ kadar en az 100TL ve üzeri yatırımlarınız için bu bonusu talep edebilmeniz mümkündür.
2- Bu bonus ekstra slot aktarımı için verilmekte olup çevirim şartı bulunmamaktadır.
3-Yatırımınız sonrasında bonusunuzu talep etmek için hiçbir işlem yapmadan canlı yardıma bağlanmanız gerekmektedir.
4-Anaparasını Slot oyunları haricinde herhangi bir bölüme aktaran üyelerimiz bu bonus hakkını kaybedecektir.
5-Aynı anda sadece bir bonustan faydalanabilirsiniz. Bu bonusu kullanan üyeler mevcut yatırımları için yatırım bonusu talep edemez.
6-100TL ve üzeri yatırımlarınız için %25 çevrimsiz slot bonusunu talep edebilirsiniz. İlgili miktarı slot oyunlarında kaybetmeniz durumunda ise anında %15 iadenizi canlı yardıma bağlanarak talep edebilirsiniz.
7-Tüm slot oyunları için geçerlidir. Bonus aldıktan sonra çekim yapabilmek için, anaparanın ve bonusun bir katı kadar bahis yapılmış olması gerekmektedir. Bonusunuzu yatırımınızın onaylanmasının ardından hemen sonra Canlı Yardıma bağlanarak talep edebilirsiniz. Talep edilmeyen bonuslarda geçmişe dönük ekleme yapılmayacaktır. Alınan discount bonusundan da maksimum 10 katının çekilebilinmesi mümkündür.
8-Bu promosyonu sonlandırma hakkı Bahsine olarak saklı tutulmaktadır. Bu promosyon yararlanabilmeniz için hafta içerisinde minimum 1 kez para yatırma işleminizin olması gerekmektedir.
9-Güncel promosyon ve bonusları takip etmek üyelerimizin sorumluluğundadır. Bahsine sebep göstermeksizin ilgili promosyon ve kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.
10-Bahsine, kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğunun yada kötüye kullanımın tespiti durumunda, Bu bonusun iptali hakkını saklı tutar.